Kostrzyn nad Odrą, Lubuskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Praca w sklepie od zaraz

Kostrzyn n/Odrą

Typ ogłoszenia: Dam Prace

POSZUKUJEMY DO PRACY OD ZARAZ:
* Pracowników do wykładania towarów i kasjerów

OPIS STANOWISKA:
* praca w markecie
WYMAGANIA:
* dyspozycyjność
* sumienność i uczciwość
* obowiązkowość
* wytrwałość
* KONIECZNA WAŻNA KSIĄŻECZKA SANEPIDU
OFERUJEMY:
* umowa zlecenie

KONTAKT:
Zainteresowane osoby, prosimy o składanie aplikacji - CV drogą elektroniczną na adres

praca@presto.com.pl/

Aplikacje powinny zawierać klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb
niezbędnych do realizacji rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r o ochronie
danych osobowych(dz.u. z 2002 nr 101 poz. 926 z późn. zm).

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

PRESTO jest ogólnopolską agencją wynajmu hostess, promotorów, pracowników tymczasowych i merchandisingu.
Działamy na rynku od 2001 roku.Licencja nr 6165 Agencji Pracy Tymczasowej wydana przez Marszałka Województwa Mazowieckiego.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 21 Listopad, 2012  12:52

Identyfikator: 426717

Wyświetleń: 3943